مراقبت از وسایل منزل در اسباب کشی

مراقبت زمان حمل اثاثیه منزل

۴ راه مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل | اسباب کشی منزل دراصفهان

۱٫ بدانید برای بسته بندی به چه موادی نیاز است: | مراقبت زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

جهت مراقبت از وسایل در زمان حمل اثاثیه منزل به وسایل زیر نیاز دارید:

طناب، Box های ضخیم مقوایی در اندازه های مختلف (شما می توانید این قبیل Box ها را از فروشگاه هایی  ما خریداری کنید)مانند سوپرمارکت ها به مبلغ اندک خریداری کنید ، جعبه های پلاستیکی یا چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری محکم و پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک های حباب دار مخصوص بسته بندی شکستنی ها، روزنامه های باطله، ماژیک درشت مشکی یا آبی و قرمز برای بسته بندی نیاز است.

۲٫ برای حمل گیاهان| مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

به خصوص گلدان های بزرگ و سنگین چاره ای به جز جا به جایی به همان صورت موجود نیست ولی در مورد گلدان های کوچک، می توانید مجموعه ای از آنها را در یک Box محکم مقوایی، چوبی یا پلاستیکی قرار داده و در داخل هریک از گلدان ها، چوبی به بلندی ارتفاع بلندترین گیاه مجموعه فرو کنید. سپس کیسه زباله ای بزرگ و یا پلاستیکی نازک را بر روی سطح دهانه و طرفین Box و همچنین پایه های چوبی فرو رفته در گلدان ها قرار داده و با چسب محکم کنید( منافذی را برای تنفس گیاه باقی بگذارید).

اسباب کشی منزل دراصفهان

۳٫ اگر جعبه های هر یک از لوازم شکستنی را هنوز نگه داشته اید:| مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

در مرحله بسته بندی، ابتدا آنها را در لا به لای پارچه، روزنامه یا پلاستیک پیچیده سپس در داخل Box مخصوص شان قرار دهید. در غیر این صورت با بسته بندی محکم تر هر یک از آنها به صورت جداگانه، در نهایت همه را در کنار هم در Box ای بزرگ با دقت بچینید.

شکل ۱:مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

 

اسباب کشی منزل دراصفهان

۱٫ برای حمل راحت تر و استحکام بیشتر جعبه ها:| مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

کاربرد طناب های ضخیم نیز بسیار مناسب است. Moving همواره از جمله امور مشکل، به ویژه برای خانم های خانه است. لذا به منظور انجام هر چه راحت تر، سریع تر و بدون خسارت آن و همچنین رفاه بیشتر خودتان به ارائه نکاتی می پردازیم که توجه به آنها شما را در انجام این پروژه یاری خواهد داد.

وسایل مشابه را با هم بسته بندی کنید | اسباب کشی منزل دراصفهان

برای مثال داروها را با وسایل ریز آشپزخانه داخل یک جعبه نگذارید. چون موقع باز کردن کارتن، وسایل با هم قاطی شده، باعث گیج‌شدن شما می‌شود و تفکیک آن ها کار سختی است.

 

از حوله و دستمال‌ها برای محکم ماندن وسایل در جای خود و سر نخوردن آن ها استفاده کنید. بهترین بسته‌بندی زمانیست که وسایل در جای خود با کمک چیزهای دیگر ثابت بوده، از فرو ریختنشان جلوگیری کنیم.

 

بعد از پر شدن کارتن روی آن بنویسید مربوط به چه کسی است و محتویات آن چیست؟

با یک فلش قسمت روی جعبه را مشخص کنید.

اگر وسایل شکستنی است، روی آن بنویسید “شکستنی با احتیاط حمل شود”.

مراقب اشیاء با ارزش خود باشید | اسباب کشی منزل دراصفهان

بسته بندی جواهرات و لوازم با ارزش از دیگر نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه کنید و از آن غافل نشوید! چرا که این وسایل شکننده و حساس هستند. شما می توانید از کیسه های میان وعده و یا طبقه های کوچکی برای نگه داشتن امن طلا و جواهرات خود استفاده کنید.

 

نکته: این وسایل را به دست کامیون نسپارید، بلکه آنها را همراه خود داشته باشید و با وسیله نقلیه خودتان، آنها را به خانه جدید خود ببرید.

اطمینان خاطر پیدا کنید که بر روی تمامی جعبه ها نوشته ای وجود داشته باشد. لیست خود را دوباره چک نمایید.

اسباب کشی منزل دراصفهان= مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

مراقبت زمان حمل اثاثیه منزل

در مجموع بطور خلاصه می توان موارد بالا را بصورت زیر جمع بندی کرد:

تمیز کردن خانه جدید پیش از Moving و در صورت نیاز سم پاشی

تهیه Carton و Box جهت قرار دادن وسایل کوچک منزل در آنها و نوشتن محتویات آنها با حروف درشت.

سعی کنید تمام وسایل را بسته بندی کنید و از حمل وسایل کوچک به صورت جدا پرهیز کنید.

Carton ها و Box ها را زیاد سنگین نکنید.

گذاشتن پول، طلا و اشیاء قیمتی در محل مناسب و مطمئن (مثلا منزل بستگان و یا در گاو صندوق)

ریختن وسایل قدیمی و کهنه و بدرد نخور به دور

اسباب کشی منزل دراصفهان = مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

خالی کردن و سبک کردن یخچال و فریز (پیش از اسباب کشی)

پس از جابجایی وسایل به مکان جدید، چک کردن آنها (از این جهت که چیزی در محل قبلی جا نمانده باشد و یا گم نشده باشد)

شکل ۲:حمل اثاثیه

تهیه و خریداری مجدد برخی از مواد غذایی و گذاشتن آنها در یخچال

باز کردن Carton های حاوی وسیله و گذاشتن وسایل کوچک در جای مناسب (مانند کتاب ها و لوازم شخصی)| مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

چک کردن اینکه لوازم حساس شکستنی هیچ آسیبی در طول حمل و جاباجایی بارها ندیده باشند.

ادامه دادن نظافت و تمیز کردن خانه جدید

اسباب کشی منزل دراصفهان= مراقبت از وسایل در اسباب کشی منزل

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای اسباب کشی منزل دراصفهان نگران لوازم و وسایلتان باشید اما ندانید که باید برای محافظت از آنها چه کاری انجام دهید. پس به این مقاله ی ما گوش فرا دهید. ما سعی میکنیم نکاتی که میتوانند در این امر به شما کمک های فراوانی بکنند را به شما ایراد کنیم. پس به این نکات دقت کافی را داشته باشین. در مورد این قضیه ما میتوانیم به شما بگوئیم که بهترین راه حلی که ما میتوانیم به شما پیشنهاد کنیم این است که شما قادر هستید. از کارتن های مناسب و خوب برای جلوگیری از آسیب وارد شدن به اسباب تان شوید. در واقع کارتن هایی که شرکت مدارابار برای اینکه شما در زمان اسباب کشی در اصفهان به مشکلی بر نخورید بهترین کارتن ها را برای شما تهیه کرده است. در واقع با استفاده از این کارتن ها است که شما میتوانید خیالتان را از اینکه ابزار و لوازمتان دچار آسیب نمیشوند راحت کنید.

علاوه یر این که کارتن میتواند باعث این موضوع بشود که لوازم شما دچار آسیبی نشوند کمک های دیگری نیز به شما میکنند. برای مثال میتوان به این مورد اشاره نمود که شما میتوانید با استفاده از کارتن هزینه هایتان را پایین می آوردید. شاید سوالی که الان در ذهنتان باشد این باشد که شما برای تهیه ی کارتن باید هزینه ای بپردازید. اما ما در پاسخ به شما میتوانیم بگوئیم که شما میتوانید به بهترین شکل ممکن برای اسباب کشی منزل از این کارتن ها برای جلوگیری از آسیب وارد شدن میباشد. در واقع شما با استفاده از کارتن دو اقدام خیلی مهم انجام میدهید. یکی اینکه جلوی آسیب دیدن لوازم را میگیرید که در نتیجه ی این اقدام شما دیگر نیازی ندارید که هزینه ای برای جبران خسارت وارده پرداخت کنید. دوم اینکه شما میتوانید با استفاده از کارتن های اسباب کشی منزل دراصفهان باعث این موضوع شوید که دیگر نیازی به تعداد بالای کامیون اسباب کشی نداشته باشین. در واقع شکل هندسی کارتن ها باعث این موضوع میشوند که شما بتوانید از حداقل فضا حداکثر استفاده را ببرید. پس به این نکته دقت کنید.

همچنین شما میتوانید برای تهیه ی انواع کارتن اسباب کشی منزل دراصفهان از طریق مدارابار اقدام کنید. این شرکت تمام تلاش خود را کرده است که به شما بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه کند. پس به این نکته دقت کافی را داشته باشین. ما سعی میکنیم در مقاله ی بعدی خود در مورد شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان خوب نیز اقداماتی را انجام دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =