کارتن اسباب کشی منزل در اصفهان

قیمت کارتن اسباب کشی

 قیمت کارتن اسباب کشی منزل

مقدمه

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که در زمان اسباب کشی منزل دراصفهان نمی دانید که وسایلتان را به چه صورت و با چه وسیله ای بسته بندی کنید تا در زمان جابجایی در امان باشند، ما در سایت مدارابار به شما کمک می کنیم و آموزش بسته بندی و… را به شما می دهیم تا در زمان اسباب کشی با مشکل روبه رو نشوید. خب برویم به ادامه مقاله:

کارتن اسباب کشی  modarabarچیست؟

کارتن اسباب کشی منزل دراصفهان یکی از بهترین وسیله های بسته بندی است که از شکستن و خراب شدن وسایلتان جلوگیری می کند این وسیله ها ابعاد و اندازه های متفاوت با ضخامت های کوچک و بزرگ دارد که هر کدام کاربرد های مختلفی دارند. برای استفاده از این کارتن ها چند راه وجود دارد. راه اول این است که کارتن های درجه پایین را از مغازه های خوراکی تهیه کنید که ما زیاد این راه را پیشنهاد نمی کنیم و بهتر است از کارتن اسباب کشی منزل استفاده کنید زیرا قیمت کارتن اسباب کشی منزل، که از مغازه خریداری می کنید ضخامت کمی دارد و برای وسایل شکستنی و حساس مناسب نیست و همچنین بیشتر در ابعاد کوچک هستند که این خوب نیست ولی کارتن های اسباب کشی به این صورت نیستند و نگرانی مارا از خراب شدن وسایل از بین می برد.

انواع کارتن اسباب کشی مدارابار

کارتن های اسباب کشی منزل دراصفهان انواع مختلفی دارد که در زیر به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • کارتن اسباب کشی کتاب
 • کارتن اسباب کشی کفش
 • کارتن اسباب کشی لباس
 • کارتن اسباب کشی وسایل آشپزخانه و ظروف
 • کارتن اسباب کشی خواب
 • کارتن اسباب کشی وسایل زینتی
 • کارتن اسباب کشی ضدضربه

 

همچنین کارتن ها ابعاد مختلفی دارند که در ۴ دسته بندی برای شما قرار داده ایم:

 • کارتن ها سایز بزرگ
 • کارتن ها سایز بسیار بزرگ
 • کارتن ها سایز کوچک
 • کارتن ها سایز متوسط

قیمت کارتن ها

قیمت کارتن اسباب کشی منزل بر اساس کاربرد، اندازه و ضخامت قیمت گذاری می شوند که در زیر تعدادی از قیمت ها را برای شما ارائه می دهیم این قیمت ها روزانه تغییر می کنند پس بهتر است برای تهیه کارتن اسباب کشی منزل با مشاورین ما به صورت رایگان تماس بگیرید و از قیمت های روز با خبر باشید:

پکیج ۱۰ عددی کارتن کتاب۹۰,۰۰۰ تومان
پکیج ۵ عددی کارتن سایز بسیار بزرگ     ۱۲۲,۰۰۰ تومان
پکیج ۱۰ عددی کارتن سایز بزرگ۲۰۴,۰۰۰ تومان
پکیج ۱۰ عددی کارتن سایز کوچک۱۲۰,۰۰۰ تومان
پکیج ۵ عددی کارتن سایز کوچک ۶۰,۰۰۰ تومان
پکیج ۱۰ عددی کارتن سایز بسیار بزرگ ۲۴۴,۰۰۰  تومان

انتخاب کارتن برای انواع وسیله | اسباب کشی منزل دراصفهان

نکته ای که بسیار باید به آن توجه کنیم، انتخاب کارتن برای وسایل است. برای انتخاب کارتن اول باید وسایل را دسته بندی کنیم تا بدانیم برای هر کدام چه اندازه کارتن و چه ضخامتی را انتخاب کنیم. به طور مثال برای وسایل آشپزخانه، ظروف و چینی های شکستنی بهتر است کارتنی با سایز کوچک و ضد ضربه با ضخامت انتخاب کنیم که اگر اتفاقی افتاد از آسیب رسیدن به ظروف جلوگیری شود. یا مثال دیگر وسایلی مانند تلوزیون و یخچال که بهترین گزینه استفاده از کارتن های خودشان که در زمان خرید همراهشان بود است ولی به این نکته باید توجه کرد که برای اسباب و وسایلی که شکستنی نیستند و ارزش زیادی ندارند بهتر است از کارتن های معمولی استفاده کنید و زیاد حساسیت نشان ندهید. با توج به شکل ۲ قیمت کارتن اسباب کشی منزلmodarabar

قیمت کارتن اسباب کشی در اصفهان

شکل ۲ قیمت کارتن اسباب کشی منزل

جایگزین های کارتن اسباب کشی

به غیر از قیمت کارتن اسباب کشی منزل ، اسباب کشی منزل دراصفهان ، وسایل دیگری نیز برای بسته بندی کردن وسایل وجود دارند که می توان به پلاستیک های حباب دارد و یا نایلون های ضخیم، انواع فویل ها، روزنامه و… است که می توانید از آنها برای بسته بندی کردن وسایلتان به صورت استاندارد استفاده کنید ولی بهتر است برای ظروف و وسایل حساس از کارتن استفاده کنید که اتفاق ناخوشایندی برای وسایل پیش نیاید. با این حال استفاده از نایلون ها و اقلام دیگر نیز رایج است و بارها شده که ببینیم با انواع پلاستیک ها و حتی چسب برای بسته بندی کردن وسایل استفاده کرده اند. نکته راجع به چسب وجود دارد که بهتر است به این صورت استفاده کنید، به جای اینکه خود وسیله را چسب کاری کنید، وسبله را در داخل یک کارتن قرار دهید و بعد کارتن را محکم چسب کاری کنید، این کار باعث میشود که از باز شدن ناگهانی کارتن و افتادن وسایل جلوگیری شود و همچنین اگر کارتن با سطحی مانند دیوار یا وسایل دیگر برخورد کرد خط و خشی بر روی وسایل ایجاد نشود.

گفتار آخر

تمام این نکات که در سایت مدارابار شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان گفته شده، برای بهتر انجام شدن و آسان تر شدن کار اسباب کشی است در مقاله قیمت کارتن اسباب کشی منزل  modarabar.

قیمت کارتن اسباب کشی منزل

کارتن اسباب کشی چیست؟

انواع کارتن اسباب کشی

انتخاب کارتن برای انواع وسیله | اسباب کشی منزل دراصفهان

جایگزین های کارتن اسباب کشی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =