عواقب اسباب کشی عجولانه

نکات کاربردی برای اسباب کشی آسان :

با دانستن نحوه اسباب کشی و خواندن ادامه مطلب دیگر نگران اسباب کشی منزلتان نباشید. نحوه اسباب کشی میتواند روی جابه جایی سریع وسایل اثر بگذارد. در انگلیس معتقد هستند ۳ بار جابه جایی منزل معادل با یک آتش سوزی آسیب رسان است. پس از جابه جایی نوبت به باز کردن بسته ها و چیدمان وسایل می رسد. در هرحال باید چیدن وسایل را شروع کرد. بهتراست راه حل هایی برای چیدن راحت تر وسایل پیدا کنیم. در ادامه مطلب مدارابار یادمیگیریم که چگونه به اسانی اسباب کشی کنیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حمل اثاثیه منزل خود را به مابسپارید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران modarabar

شکل ۱: حمل اثاثیه منزل در اصفهان

فوری دست به کار شوید:

یکی از مهم ترین نکات برای کاهش حجم اسباب کشی سریع تر دست به کار شدن است. بلافاصله وقتی فهمیدید که قرار است به یک مکان کوچک تر نقل مکان کنید دست به کار شوید.

اسباب کشی منزل دراصفهان (modarabar) تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

درست است که اسباب کشی کاری نگران کننده است اما با برنامه ریزی میتوان آن را مدیریت کرد. کار را اغاز کنید و سعی کنید هر هفته وسایل یک اتاق را بسته بندی کنید.  به مرور که پیش بروید کنترل امور برایتان راحت تر می شود. حداقل کاری که میتوانیدانجام دهید این است که لیستی از وسایلی که آن ها را لازم ندارید تهیه کنید. این وسایل را میتوانید به صورت انلاین به فروش برسانید. همچنین میتوانید آن ها را اهدا کنید. این دست کارها برای ادامه جمع و جور کردن وسایل به شما انگیزه می دهد.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان  را به شما پیشنهاد میدهیم .

طبقه بندی :

قبل از انجام این کار ها صادقانه فکر کنید که چه وسایلی را قطعا لازم دارید. لیست این وسایل را هم تهیه کنید. این کاربه شما نظم فکری میبخشد تا بقیه امور را پیگیری کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل دراصفهان  (مدارابار) را به شما پیشنهاد میدهیم .

میتوانید دسته بندی های خود را محدود تر کنید.

مثلا لیستی از وسایلی را که همواره باید در دسترس شما باشند مانند لوازم اشپزخانه اماده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

همینطور لیستی از وسایلی را که خیلی به آن ها نیاز ندارید هم بنویسید.ممکن است چند قلم از یک وسیله داشته باشید که چندان هم ضروری نیست .میتوانید تعداد این وسایل را کم کنید یا به دیگران ببخشید. وسایلی هم که دیگر کارای ندارند را دور بیندازید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران modarabar

شکل ۲: حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران

فروش انلاین با اهدای وسایل :

اقلامی را که لازم ندارید اولویت بندی کنید، اگر سالم هستند میتوانید آن ها را به فروش برسانید. همچنین میتوانید آن ها را اهدا کنید. همینطور اگر وسیله ای را برحسب علاقه دوست ندارید میتوانید با فروش آن ، پول آن را صرف موارد ضروری کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (مدارابار) تخصص ماست.با ما خیالتان را اسوده سازید.

میتوانید کالاهای گران را بفروشید واقلام ارزان تر را اهدا کنید.

اجاره مکان برای اقلام اضافی :

اگر با فروش و اهدای وسایل حجم اقلام کاهش پیدا نکرد اجاره یک مکان کوچک به کمک شما می آید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست.حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

قبل از اجاره مطمئن شوید که ایا نگهداری این وسایل ضروری هستند یا خیر. البته با این کار مشکل اصلی حل نخواهد شد بلکه صورت مسئله عوض خواهد شد. این را هم در نظر بگیرید که مجبور میشوید ماهانه بهای این مکان را بپردازید.  این نوع واحد ها را میتوانید برای نگهداری وسایلی که دراینده ممکن است بخواهید از آن ها استفاده کنید اجاره کنید.گزینه های ذخیره سازی در منزل جدید راهم در نظر بگیرید.با نصب قفسه و مرتب سازی وسابل میتوانید از این فضاها به طور بهینه استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

برای مشاوره رایگان در زمینه اسباب کشی منزل با چه شمار ه ای تماس بگیریم ؟

مشتریان عزیز میتوانند به صورت ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ تماس حاصل فرمایند.

برای استفاده از خدمات بهترین شرکت باربری در اصفهان با چه شماره ای تماس بگیریم ؟

اگر میخواهید از خدمات خوب این شرکت استفاده کنید با شماره ۰۹۱۳۳۷۶۷۷۹۲ هماهنگ فرمایید .

نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی شما به چه صورت است ؟

شرکت مدارابار به صورت ۲۴ ساعته اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

عواقب عجول بودن در حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران :

اغلب افراد به دلیل مشغله کاری زمانبندی صحیحی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مدارابار) را ندارند. اگر شما هم از این دست افراد هستید باید بگوییم که بهتر است شیوه و روش خود را تغییر دهید. کارهایتان را برای دقایق پایانی نگذارید و به مرور و پیوسته وسایلتان را جمع و جور کنید. افرادی که برای اسباب کشی به درستی برنامه ریزی کرده باشند در این روزاسترس کم تری را متحمل می شوند. روند جمع اوری وسایل در لحظه های اخربا منطق جوردرنمی اید. به خصوص انجام این کارتوسط زوجین بی تجربه و افرادی که فرزند کوچک دارند عاقلانه نیست. پس ازنوشتن یک زمانبندی دقیق نوبت به انتخاب شرکت باربری برای حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان می رسد.

ابعاد کارتن و تاثیر آن در حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان  :

یک قانون جادویی و نانوشته برای انتخاب کارتن وجود دارد که کم تر کسی آن را میداند. طبق این قانون باید در کارتن کوچکتر وسایل سنگین ودر کارتن بزرگ وسایل سبکتر قرارداد. با این کار شما وسایلتان را ضد ضربه وآسیب ها را به حداقل می رسانید. شما با انتخاب صحیح ابعاد کارتن زمان کمتری برای حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان صرف میکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار مدارابارهمراه شماست .

با چه ترفندی وسایل قیمتی و اسناد را جابه جا کنیم؟

برخی افراد وسایل قیمتی و اسناد مهم خود را نیز در کارتن ها و لابه لای دیگر وسایل میگذارند.  پیشنهاد ما به شما این است که این مدارک و اشیای گرانبها را شخصاً جابه جا کنید. علت این است که مفقود شدن یا اسیب دیدن آن ها ممکن است شما را به دردسر بزرگتری بیندازد. در ضمن به نظر نمی رسد که انقدر سنگین باشند که خودتان از عهده جابه جا کردنشان برنیایید. بسیاری از شرکت ها زیر بار مسئولیت جا به جا کردن این گونه وسایل نمی روند. درواقع ممکن است خسارت وارده قابل جبران هم نباشد. پس انجام این کار هوشمندانه وعاقلانه به نظر نمی اید. راهکار دیگر این است که قبل از اسباب کشی این گونه اشیا را به فرد معتمدی بسپارید. پس از این که خیالتان از حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان راحت شد آن ها را پس بگیرید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

 

نقش پرکردن اصولی کارتن ها دراسباب کشی منزل :

این که شما چگونه و با چه راهکاری فضای داخل کارتن ها را پر کنید بسیاربا اهمیت است. اگرمطلب حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را تا این جا دنبال کرده باشید اهمیت این موضوع برایتان اشکار است. اگر از افرادی که تجربه حمل اثاثیه منزل در اصفهان را داشته اند بپرسید میتوانند راهنمای خوبی برایتان باشند. امروزه وجود شرکت های متعدد باربری که وظیفه بسته بندی را به عهده میگیرند کار شما را اسان ساخته اند. درهر حال اگر تصمیم دارید که این کار را به صورت شخصی انجام دهید حتماً به این مورد توجه کنید. برای بسته بندی اصولی ازانواع یونولیت ها ، پلاستیک های دارای حباب برای پوشاندن فضا استفاده کرد.توصیه می شود در بسته بندی وسایل الکتریکی و برقی حساسیت بیشتری روی پر کردن فضای جعبه داشته باشید. اگر جعبه یا کارتن ان ها را از قبل نگه داشته آن ها را در کارتن خود بسته بندی کنید. پبشنهاد بهترین راه های حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان (مدارابار) به شما افتخار ماست.

فکرهای خلاقانه و ایده های ناب برای اسباب کشی :

تااین جا نکته هایی برای بسته بندی ایمن  (modarabar) وسایل بیان شد. حال میخواهیم در مورد نصب وراه اندازی وسایل هم ایده هایی را بیان کنیم. ممکن است شما هم برای نصب وسایل برقی و الکتریکی در منزل جدید با مشکل مواجه شوید. برای جلوگیری از بروز این مشکلات میتوانید قبل از جدا کردن وسایل برقی ، عکس بگیرید . با این کار و با توجه به عکس میتوانید خیلی از این وسایل را راحتی به کار بیندازید. برای راه اندازی وسایلی مثل لباسشویی ، تلویزیون ، کامپیوتر و این قبیل وسایل این روش راه خوبی است.

ایده ناب دیگر قرار دادن بشقاب ها به شکل عمودی در کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان (مدارابار) است. اگر مجبور به چیدن بشقاب ها به صورت افقی شدید یادتان باشد بین شان از یونولیت استفاده کنید. از کاربرد سلفون برای بسته بندی ظروف آشپزخانه غافل نشوید . برای حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان از این ایده ها کمک بگیرید .

 

مشاوره و یاری خواستن از دیگران در اسباب کشی :

شاید یکی از اشتباهات ما درحمل اثاثیه منزل اصفهان این باشد که می خواهیم همه کارها را تنهایی انجام دهیم.شاید به تنهایی هم از پس این کار بربیاییم ولی خب انرژی و زمان بیشتری باید صرف کنیم. کار بسته بندی ازجمله کارهایی است که اگر به صورت تیمی انجام شود خستگی کمتری به همراه دارد. حتی مشورت گرفتن و استفاده از تجربیات دیگران هم میتواند در این زمینه راهگشای شما باشد. همچنین بتوانید با همفکری ایده های خوبی برای جمع و جور کردن وسایل بیابید. برخی شرکت های باربری با دادن مشاوره رایگان و انتخاب بهترین راه های بسته بندی یاری گر شما می باشند. کافی است با یکی از این شرکت ها (modarabar) تماس گرفته و با مسئول مربوطه برای حمل اثاثیه مشورت کنید. امیدواریم که خواندن این مقاله برای حمل اثاثیه منزل تهران به اصفهان مفید وسودمند واقع شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =