حمل یخچال ساید

حمل یخچال ساید در اصفهان

حمل یخچال ساید در اصفهان و ۳ راه انتقال یخچال :

برای جابه جا کردن ایمن یخچال ساید در اصفهان و حمل اثاثیه منزل در اصفهان لازم است نکاتی را بدانیم. دانستن سایز و ابعاد یخچال میتواند اطلاعاتی برای بسته بندی در اختیار شما بگذارد. در ادامه میخواهیم روش جا به جا کردن یخچال های دودر سامسونگ و معمولی را شرح دهیم.  امیدواریم که با اطلاع از این روش ها بتوانید جابه جایی راحت تری داشته باشید .

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران  را به شما پیشنهاد میدهیم.

اماده کردن یخچال ساید برای حمل و نقل در اصفهان :

در واقع کار جا به جایی یخچال کاری مشکل و نگران کننده به نظر می رسد. نحوه بسته بندی یخچال برای اسباب کشی و تکان دادن یخچال حقیقتا کار مشکلی به نظر می­‌رسد. چون یخچال یکی از وسایل کاربردی است بهتراست جا به جا کردن آن را به متخصصین واگذار کنید. جا به جا کردن ایمن یخچال در راه پله  و حمل اصولی آن را به شرکت مدارابار بسپارید. به خصوص امروزه که اکثر افراد از یخچال های دودر و پهن استفاده می کنند. برای جابه جایی بیشتراین یخچال ها  نیازمند یاری شرکت های باربری هستید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان (modarabar)  را به شما پیشنهاد میدهیم .

راهکارهای جابه جایی ایمن :

چنان چه قصد دارید شخصا یخچال خود را جا به جا کنید نکات زیر را مد نظر داشته باشید. همچنین برای واگذاری این کار به افراد کاردان  دانستن این نکات میتواند مفید فایده واقع شود.

 1. اولین نکته خالی کردن یخچال از مواد خوراکی است. سعی کنید موادی را که فاسد شدنی هستند زودتر مصرف کنید.
 2. در قدم دوم بهتر است قفسه ها را خالی یا با چسب نواری در سر جایشان محکم کنید. یادتان باشد اگر آن ها را با چسب محکم میکنید چک کنید تا در موقع اسباب کشی با مشکل مواجه نشوید.
 3. از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کنید از برق کشیدن یخچال چند ساعت قبل از جا به جایی است.همچنین قسمت یخساز را از منبع آب جدا سازید.
 4. در صورتی که یخچال برفک ساز است حتما از قبل آن را تمیز کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان (modarabar) تخصص ماست. حرفه ای ترین شرکت حمل و نقل بار همراه شماست .

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

جابه جایی یخچال :

اسباب کشی همیشه برای اکثر افراد کار سخت و طاقت فرسایی است. در میان همه وسایل جابه جا یی یخچال هم بسیار چالش برانگیز است. به همین علت اکثرا برای جابه جایی یخچال از شرکت های متخصص در این زمینه کمک میگیرند.البته در انتخاب باربری باید وسواس لازم را به خرج دهید. اتوبار مداراباربا داشتن پرسنل ماهر و حرفه ای حمل سالم اثاثیه شما را تضمین میکند.

اسباب کشی منزل دراصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم

 

قبل از جابه جایی یخچال چه نکاتی را باید در نظر گرفت ؟

۱-خارج کردن همه مواد ازیخچال

۲- سعی کنید قبل از خالی کردن یخچال مواد فاسدشدنی را زودتر مصرف کنید.

۳- خارج کردن همه طبقه های یخچال و دراوردن قفسه ها

همچنین میتوانید این وسایل را با چسب در یحچال محکم کنید.

۴- از برق کشیدن یخچال چند ساعت قبل از جا به جایی

۵- جدا کردن یخساز یحچال از منبع آب

۶-برفک های یخچال را تمیز کنید.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

جا به جایی و حمل اصولی یخچال ساید در اصفهان :

۱-نخست مطمئن شوید که یخچال خالی است.

۲- درب های یخچال را با چسب محکم کنید.

۳-بهتر است یخچال یه صورت ایستاده با نیمه ایستاده حمل شود . چنان چه یخچال را ایستاده حمل کنید ممکن است روغن موجود درکمپرسور یخچال وارد لوله خنک کننده گاز می شود.

۴- درشرکت مدارابارباداشتن تجربه و تخصص کافی هیچ آسیبی به بار شما وارد نخواهد شد.

اسباب کشی منزل در اصفهان (modarabar) تخصص ماست.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم

 

۵- جای یخچال را در ماشین حمل بار محکم کنید. سپس دور تا دور آن را با ضربه گیر بپوشانید.

۶- پس از رسیدن یخچال به مقصد حتما از سالم بودن آن مطمئن شوید.

۷-ترازبودن یخچال در محل قرار گیری را چک کنید.

۸-یخچال را دو تا سه ساعت پس از جابه جایی به برق نزنید.

۹-قبل از این که یخچال را وصل کنید اتصالات ان را بررسی کنید.در صورت صحیح نبودن اتصالات و قطع جریان برق یخچال اسیب میبیند.

۱۰-در صورت حمل یخچال به صورت افقی تا ۲۴ ساعت بعد آن را به برق نزنید

۱۱-برای حمل یخچال های ساید باید در مکان های تنگ درب های آن را جدا کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان تخصص ماست.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به شما پیشنهاد میدهیم .

روش جا به جا کردن یخچال ساید اصفهان در مدارابار :

بهتر است برای جا به جایی یخچال آن را به شکل عمودی حمل کنید. حمل افقی یخچال باعث پر شدن لوله های خنک کننده با روغن می شود . پس حتما از نحوه حمل آن به صورت افقی اطمینان حاصل کنید. حتی الامکان یخچال را به صورت مایل حمل نکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  (modarabar) تخصص ماست.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران   را به شما پیشنهاد میدهیم .

 

جابه جا کردن یخچال ساید با وجود چرخ های تعبیه شده زیر آن کارراحتی است.

در ساختمان های فاقد اسانسور هنگام حمل یخچال در راه پله باید مراقب برخورد آن با اطراف باشیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان تخصص ماست.با ما خیالتان را اسوده سازید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

 

راه اندازی یخچال ساید پس از جا به جایی :

بهترین مکان قرار گیری یخچال با فاصله ۱۰ الی ۳۰ سانتی دیوار است. جریان هوا در پشت یخچال باید برقرار باشد.

حتی الامکان بهتر است از وسایل تولید کننده گرما مثل آبگرمکن و … دور باشد. تمامی این نکات توسط پرسنل خبره حمل اثاثیه منزل در اصفهان به درستی رعایت می شود.

قبل از قرار دادن مواد خوراکی در یخچال آن ها را ضدعفونی کنید.

امید است که مطالب گفته شده برای شما کاربری باشد. همچنین کار ها را با اسودگی خاطر پیگیری کنید.

مناسب ترین روش  حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران را به شما پیشنهاد میدهیم.

ترفند های جابه جایی یخچال ساید اصفهان :

 • مدیریت مواد غذایی درون یخچال باید به گونه ای باشد که تا قبل از جا به جایی اکثرشان تمام شوند. میوه و سبزی جات را در خد نیاز روزانه تهیه کنید.
 • از دفتر چه راهنمای یخچال نکات لازم برای جابه جا کردنش را مطالعه بفرمایید . اگر دفترچه راهنما در دسترس شما نیست در اینترنت آن را جست و جو کنید.
 • چنان چه مجبور به حمل یخچال به صورت افقی شدید زمان لازم را برای استراحت یخچال در نظر بگیرید.
 • یادتان باشد که پس از جابه جا کردن یخچال حدودا سه روز طول میکشد تا به دمای مناسب برسد.

مناسب ترین روش حمل اثاثیه منزل اصفهان به تهران   را به شما پیشنهاد میدهیم .

حمل اثاثیه منزل در اصفهان  تخصص ماست.

اسباب کشی منزل دراصفهان | حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال

 

ترفند دیگر برای حمل یخچال ساید در اصفهان

اولین قدم برای جابجایی یخچال و فریز ، آماده سازی کامل آن است. اطمینان حاصل کنید که تمام محتویات را خالی کرده یا آنها را در یک کولر رها کرده یا ذخیره کنید. شما به یخ کافی نیاز دارید تا مواد غذایی خود را به طور مناسب برای مدت زمان حرکت و همچنین دوره ای که یخچال شما را خنک می کند پس از جابجایی خنک شود.modarabar

در هفته های منتهی به حرکت با خوردن تمام مواد غذایی قابل خراب کردن خود برنامه ریزی کنید. آماده سازی وعده های غذایی در این مدت باعث می شود که شما در آخرین لحظه از فروشگاه مواد غذایی خودداری کنید.

بعد از حذف غذا، با استفاده از مخلوطی از جوش شیرین و آب، تمام سطوح را کاملاً تمیز کنید. هر یخ باقی مانده را در فریزر با استفاده از سشوار ذوب کنید و آب آن را تمیز کنید. از قبل از ذوب این سطوح، از نشت تصادفی آب در حین حرکت جلوگیری می شود. اسباب کشی منزل دراصفهان را به مدارابار بسپرید تا در کمترین زمان این مار برای شما انجام پذیرد. در شکل ۱ حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال را ملاحظه می فرمایید.

روش حمل یخچال

اگر یخ ساز و فیلتر آب در یخچال خود دارید، حتما این چاه ها را از قبل با استفاده از دفترچه راهنمای کاربر جدا کنید. بیشتر شرکتهای در حال حرکت یخچال را برای شما جدا نمی کنند.

پس از جدا شدن یخچال و جدا شدن کامل آن، با بالا بردن سیم و وصل کردن آن به قسمت پشت یخچال، از آن محافظت کنید. درهای یخچال یا فریزر را طبق دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر از بین ببرید یا آنها را با استفاده از بندها و طناب بسته نگه دارید. تمام پیچ ها و قطعات را در یک کیسه قفل فشرده نگه دارید.

حمل یخچال ساید در اصفهان

شکل ۱ حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال

سمت بیرونی یخچال را در پتوهای متحرک یا برخی دیگر از بالشتک ها بپیچانید تا از خشکی و خراش جلوگیری کنید. برای محافظت بیشتر جداول یخچال و فریزر شیشه ای را برای حمل و نقل ایمن بردارید. اگر خیلی دور نیستید، می توانید به جای آن، کشوها را در جای خود قرار دهید. در شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان مدارابار را مشاهده می فرمایید.

اسباب کشی منزل دراصفهان

نحوه حرکت یخچال شما تا حد زیادی بستگی به اندازه و عرض آن دارد و درهای ورودی شما چقدر باریک است. در بعضی موارد، شما نیاز به حذف هر دو در خانه و درب های روی یخچال خود دارید تا بتواند به راحتی آن را حمل کنید.

همیشه قبل از اسباب کشی منزل دراصفهان دقت کنید وسایل شما چه حجم و اندازه ای دارند. یک نوار اندازه گیری و یادداشت بردارید، سپس ارتفاع، عرض و عمق یخچال خود را پایین بیاورید. سپس قد و عرض درهای ورودی و راهروهای خود را اندازه بگیرید. برای چگونگی جای یخچال و فریزر از طریق هر درگاه برنامه ای ایجاد کنید. حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال را در این مقاله مطالعه بفرمایید.

یخچال را به آرامی پشت کنید و مطمئن شوید که هم قسمت بالا و هم پایین یخچال به طور مساوی روی چرخ قرار گرفته است. به یاد داشته باشید، یخچال را نباید بیش از ۴۵ درجه بکشید. قدم اول را با قدم زدن بر روی عروسک بگذارید. اگر مجبورید هر زمان که بخواهید یخچال را تنظیم کنید، این کار را به آرامی و با شخصی در طرف مقابل انجام دهید که می تواند به شما در پایین آوردن راهنما کمک کند.

جابه جایی یخچال ساید

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

در حالی که یک نفر یخچال را با شخص دیگری راهنمایی می کند، دیگری باید زیر آن باشد، و در یک بار راهنمایی آن را پایین آورند. به جای اینکه از پله ها پایین بیایی، ضمن نگه داشتن یخچال در زاویه ۴۵ درجه، قلاب را به سمت خود بکشید. با ادامه حرکت آن به سمت خود، همیشه کنترل کامل در دست داشته باشید. فرد در پایین باید اطمینان حاصل کند که یخچال به صورت ایستاده و صحیح جابجا شود. modarabar

نکات مهم برای حمل یخچال ساید در اصفهان و ۳ راه انتقال یخچال

 • اگر بلافاصله یخچال خود را وصل نمی کنید، درها را باز نگه دارید تا از بو جلوگیری شود.
 • همیشه یخچال و فریزر را در حالت ایستاده قرار دهید.
 • قبل از جابجایی وسایل بزرگ مطمئن شوید که وزن آن متعادل است.
 • اگر نیاز به انتقال از پله ها دارید، موقعیت یابی شخص اضافی را در قسمت پایین در نظر بگیرید. آنها می توانند به شما کمک کنند یخچال را بدون صدمه دیدن انتقال دهید.

وقتی یخچال خود را به محل جدید خود بردید، چند ساعت صبر کنید تا دوباره آن را وصل کنید. اگر بنا به دلایلی مجبور شدید یخچال را زود روشن کنید. قبل از وصل کردن مجدد، باید قبل از اضافه کردن مواد غذایی، که بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت باشد، زمان توصیه شده سازنده را صبر کنید. همیشه برای اسباب کشی منزل دراصفهان و حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال با متخصصین modarabar مشورت کنید.

نحوه حمل یخچال؟

در این مقاله می توانید از نکات مهم جهت حمل یخچال بهره ببرید.

بهترین شرکت اسباب کشی منزل دراصفهان؟

شرکتmodarabar با سابقه ای درخشان در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

نظر یکی از مشتریان!

همیشه استرس اسباب کشی را داشتم تا این که این کار را به شرکت مدارابار سپردم و با خیال آسوده به خانه جدید نقل مکان کردم.

۳ راه انتقال یخچال

روش حمل یخچال

اسباب کشی منزل در اصفهان

نکات مهم برای حمل یخچال

شکل ۱ حمل یخچال و ۳ راه انتقال یخچال

شکل ۲ اسباب کشی منزل دراصفهان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + چهار =