اقدامات اسباب کشی

اقدامات درزمان اسباب کشی

همیشه برای انجام کار های متفاوت در مرحله اول باید اقداماتی مثل اقدامات درزمان اسباب کشی را انجام دهید. در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان هم اقداماتی وجود دارد که در صورت انجام ندادن آنها با مشکلاتی روبه رو می شوید و این کار شما را دشوار می کند. در این مقاله ما برای شما سندی را تهیه کرده ایم در رابطه با اقداماتی که در زمان اسباب کشی باید انجام دهید.

کار های اولیه، قبل از اسباب کشی modarabar

اگر تصمیم به اسباب کشی دارید اقدامات درزمان اسباب کشی را در نظر بگیرید. قبل از هر کاری باید مکان جدیدی که قرار است در آنجا مستقر شوید را پیدا کنید و به دست آورید که عمل دشواری نیست. برای این کار شما باید به بنگاه های خانه و مشاوره های املاک در منطقه ای که می خواهید مستقر مراجعه کنید و سرویسی که دوست دارید را دریافت کنید و بعد قولنامه را بین خودتون و صاحبخانه بنویسید. بعد از این کار شما باید در اولین فرصت با شرکت های حمل بار، شرکت های که پروانه کسب دارند و معتبر هستند مانند مدارابار، تماس بگیرید و قرارداد اسباب کشی را بنویسید و بعد زمان اسباب کشی را مشخص کنید. این اقدامات اولیه ای بود که شما باید قبل از بسته بندی و اسباب کشی انجام بدهید. شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

اسباب کشی منزل در اصفهان مدارابار

شکل ۱ اسباب کشی منزل در اصفهان

جمع آوری اسباب و وسایل خانه

بعد از انتخاب مکان جدید در اقدامات درزمان اسباب کشی و نوشتن قرارداد با صاحبخانه و شرکت اسباب کشی منزل در اصفهان نوبت به جمع آوری وسایل منزل و یا محل کار است.سعی کنید در زمان جمع آوری وسایل، یک ساختار و دسته بندی ایجاد کنید که دچار سردرگمی نشوید، وسایل مرتبط با هم را در مکان های مشخص برای بسته بندی قرار دهید تا جداسازی و تفکیک وسایل به صورت کامل انجام شود تا دیگر وسیله ای بدون دسته بندی نباشد.بعد از این کار زمان به بسته بندی وسایل میرسه که باید به درستی انجام شود و بهتر است که افراد حرفه ای این کار را انجام بدهند.

بسته بندی وسایل | اسباب کشی منزل در اصفهان

در قسمت بسته بندی  modarabarوسایل شما باید به نکات بسیار زیادی توجه کنید زیرا یک غفلت و یا اشتباه باعث ایجاد یک اتفاق ناگوار و در برخی مواقع بدون برگشت می شود پس بهتر است به این نکات بسیار توجه کنید. بسته بندی وسایل با استفاده از ابزارهای مختلف مانند کارتن های مقوایی، نایلون های حمل بار، پلاستیک های حباب دار، چسب و…. می شود که این موارد از ضربه خوردن وسایل و یا شکستن آنها جلوگیری می کنند. برای بسته بندی کردن وسایل باید دسته بندی هایی را که در مرحله قبل انجام دادید را داخل ابزار های بسته بندی قرار دهید و با چسب بسته بندی هارا چسب کاری کنید به صورتی که در زمان جابجایی و حمل، بسته ها باز نشوند و مانع بیرون ریختن وسایل باشند. شکل ۲ اقدامات درزمان اسباب کشی

اسباب-کشی-منزل-در-اصفهان-مدارابار

شکل ۲ اقدامات درزمان اسباب کشی

بار زدن وسایل به داخل کامیون مدارابار

برای بار زدن بسته های اسباب کشی منزل در اصفهان درون ماشین modarabar  باید به چند نکته توجه کنید. اول اینکه به صورت درست و صحیح بار ها را داخل ماشین جاگذاری کنید تا مسیر مکان فعلی به مکان جدید را کمتر رفت و آمد کنید و باربند کامیون را کاملا پر کنید. نکته دوم این است که از آخر کانتینر و باربند شروع به جاگذاری کنید و از در ورود بار هارا نچینید. نکته سوم بار اسباب های آشپزخانه و وسیله های سنگین را اول بار بزنید چون در شروع کار چه شما و چه کارگران شرکت خسته نیستید و بهتر فعالیت می کنید. نکته چهارم سعی کنید وسایل داخل ماشین را به صورتی گیر بیندازید تا در زمان عبور از روی دست انداز و یا تصادف، وسیله ها بر روی یکدیگر نیافتند و یا جابجا نشوند.

خالی کردن بار

بعد از رسیدن ماشین حمل بار در، اقدامات درزمان اسباب کشی زمان خالی کردن ماشین و باربند است. مشخص است که شما باید از در ورودی باربند وسیله هارا خالی کنید و به داخل ساختمان ببرید. بعد از خالی کردن وسیله ها از ماشین حمل بار زمان چیدن وسایل است که به سلیقه خودتون وسایل را در مکان جدید می چینید و از آن لذت می برید. این مراحل تمام اقداماتی بود که شما در زمان اسباب کشی منزل در اصفهان انجام می دهید، پس به تمام نکات ومقاله های دیگر ما در مدارابار توجه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − هفت =